WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Korycin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wejcherowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Golina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gostynin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dziadowa Kłoda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Niemodlin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sadowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tarnogród
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Koprzywnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Siekierczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Słupsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Krośniewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wyrzysk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wschowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Garwolin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Dąbrowa Tarnowska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radymno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzostek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Jabłonowo Pomorskie