WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Magda Piątkowska
JANSER POLSKA Sp. o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Arkadiusz Apolinarski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Biłgoraj
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zduńska Wola
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zawadzkie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łabunie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dębe Wielkie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Połczyn-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Marki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Grajewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Radków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pilawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Raciechowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ząbki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kętrzyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bałtów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gostynin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chełmno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Liw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świeszyno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Żnin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rawa Mazowiecka

RADA BIZNESU

Radę Biznesu Klubu Sportowa Polska tworzą przedstawiciele najlepszych firm z branży sportowo-rekreacyjnej. To Członkowie Klubu, którzy wspólnie z nami od wielu lat budują sportową Polskę.

Radę Biznesu Klubu Sportowa Polska tworzą szefowie firm z branży budownictwa sportowego, którzy wspólnie z Zarządem Klubu dążą do poprawy warunków dla rozwoju budownictwa sportowo-rekreacyjnego w Polsce. To Członkowie Klubu Sportowa Polska, którym dostrzegają potrzebę konsolidacji środowiska i podjęcia wspólnych i skoordynowanych działań na rzecz przyszłości polskiego rynku infrastruktury sportowej. Zadaniem Rady Biznesu PKIS jest między innymi: artykułowanie wspólnych interesów środowiska, identyfikowanie zagrożeń i poszukiwanie rozwiązań mogących im przeciwdziałać, wskazywanie możliwych kierunków rozwoju rynku infrastruktury sportowej, współpraca z otoczeniem biznesu mogącym wspierać rozwój firm i rynku oraz propagowanie dobrych praktyk w biznesie.
Wyświetlono rekordy od 1 - 18 z 18
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Arkadiusz Apolinarski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Magda Piątkowska
JANSER POLSKA Sp. o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM