WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ozimek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Białopole
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Niedźwiedź
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Aleksandrów Kujawski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Działdowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Słubicach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Małkinia Górna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Złotoryja
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzcianka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Kępno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Buczek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jerzmanowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Staw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zakrzewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miedźno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowogród
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Świebodziński
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne SŁOWIANKA Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rzgów

CZŁONEK RADY BIZNESU