WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pleśna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wolbrom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brody
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Olsztyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radomyśl Wielki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Miastko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Piaski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radziejów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Mysłowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sieraków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowogard
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Andrychów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Budzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czeremcha
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Bocheński
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gogolin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Konarzyny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Karlino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Lębork
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Annopol

GALERIA DLA: Gala Wyróżnienia "Sportowa Gmina 2011"

Powrót do wiadomości

Gala Wyróżnienia