WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzebownisko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szerzyny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Głusk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Niedźwiedź
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miasto Jordanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Góra Kalwaria
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Michałowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Klimontów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowe
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lesznowola
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Płock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wielka Wieś
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Galewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czernikowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Mszczonów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ryki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina i Miasto Odolanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Parczewie

Półmaraton św. Mikołajów 2019 w Toruniu

27 Nov 2019

/ Miasto Toruń

W niedzielę 1 grudnia 2019 r. wystartuje XVII Półmaraton św. Mikołajów Fabryki Kopernik. Równocześnie odbędą się biegi na 10 i 5 km.

Już w sobotę 20 listopada 2019 r. na Rynku Staromiejskim wystartują najmłodsi biegacze. O godz. 10:30 rozpoczną się zawody w ramach 1. Biegu Mikołajka Dla Dzieci (roczniki 2006-2016). W dniu 1 grudnia 2019 r. oficjalne rozpoczęcie XVII Półmaratonu św. Mikołajów Fabryki Kopernik nastąpi o godz. 11:50 (podest przy pomniku Mikołaja Kopernika). START BIEGU: godz. 12:00 Rynek Staromiejski. Meta będzie usytuowana przy Arenie Toruń, a dekoracje zwycięzców nastąpią w godz. 14:00-16:00 w hali bocznej obiektu.

źródło: www.torun.pl
Fot. Wojtek Szabelski