WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Sokółka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Grodusk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zakrzewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Grajewie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Libiąż
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzyska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radziejów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rypin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ostrówek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Narewka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Drzewica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Łeba
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubycza Królewska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Barlinek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Annopol
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gnojnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubartów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dziadowa Kłoda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szydłowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Widuchowa