WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kijewo Królewskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suchy Las
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gorzów Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mały Płock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ustronie Morskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzcinica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bełchatów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Grajewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gołcza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Międzylesie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Busko Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Puńsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kętrzyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sulmierzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Skierniewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Głowno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gliwice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Iłów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostróda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wołomin

BADMINTON ŁĄCZY

02 Apr 2020

/ MOSiR Ostrów Mazowiecka

W sobotę, 22 lutego, w Ostrowi Mazowieckiej w hali sportowej MOSIR odbył się 1-szy turniej badmintona.

Ostrowscy zawodnicy zmierzyli się z badmintonistami z Płocka i Ostrołęki. Zawody rozegrano w 5 kategoriach: gra pojedyncza mężczyzn, gra pojedyncza kobiet, gra podwójna kobiet i mężczyzn oraz gra mieszana (mikst). Rozegrano łącznie ok. 80 meczów na trzech kortach.

Z trzech uczestniczących zespołów, w nieformalnej rywalizacji miast, najlepsze wyniki osiągnął klub z Płocka, który zdobył najwięcej punktów - mimo kontuzji, niepełnego składu i sporej odległości do pokonania (ok. 180 km w 1 stronę). Ostrołęcki klub wywalczył złoto i brąz w grze pojedynczej mężczyzn, srebro i brąz w deblu. Natomiast Ostrów stanęła na podium aż 4 razy (!), zdobywając złoto w grze podwójnej kobiet, złoto i brąz w grze pojedynczej kobiet oraz brąz w grze mieszanej. Ostrowianki górą!!! Gratulacje!

źródło: www.mosir.ostrowmaz.pl