WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stare Babice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubochnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wicko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Mysłowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Kościański
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Przecław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zembrzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krynica-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radecznica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Gołdapi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krasnosielc
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Trzebnicy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Chmielnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Szamotułach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wielka Wieś
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Prażmów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Oława
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Grudziądz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tyczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lipusz

Bytom po raz kolejny odwiedzili najlepsi judocy w kraju

01 Apr 2019

/ Miasto Bytom

Podczas imprezy, która odbyła się w Hali Sportowej GKS Czarni Bytom przy ulicy Łużyckiej pojawiło się ponad 300 zawodników z całej Polski.

W Pucharze Polski Juniorów i Juniorek Młodszych wzięły udział dzieci z rocznika 2002-2004, które walczyły w kilku kategoriach wagowych. Najlepsi zawodnicy, oprócz medali i dyplomów, uzyskali automatyczną kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w kwietniu odbędzie się w Kielcach.

Podczas Pucharu Polski trójka zawodników GKS Czarni Bytom zdobyła medale i wywalczyła bezpośrednią kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży: 
II miejsce Mateusz Fityka 46 kg
III miejsce Martyna Glubiak 63 kg 
III miejsce Marcel Kobyłecki +90 kg

Pozostałe wyniki Czarnych Bytom:
VII miejsce Wiktoria Baron 63 kg
VII miejsce Jakub Okuniewicz 55 kg
VII miejsce Jan Romaniec 66 kg
VII miejsce Łukasz Banaszczak 73 kg

Warto nadmienić, że zawodnicy bytomskiego GKS Czarni Bytom od początku roku prezentują znakomitą formę i z każdych zawodów wracają z dobrymi wynikami. W ostatnim czasie zawodniczki wywalczyły m.in. złoty medal i tytuł Drużynowych Mistrzyń Polski Juniorek, a Natalia Kropska podczas zmagań w Pucharze Europy Juniorek w Sankt Peterrsburgu zdobyła srebro. W tym samym dniu Ewa Konieczny uplasowała się na 7 pozycji European Open (Puchar Swiata) w austriackim Oberwarcie. 


Zawody o Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych zorganizowali: Polski Związek Judo, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski w Katowicach, Urząd Miejski w Bytomiu, Śląski Związek Judo i GKS Czarni Bytom.


źródło: www.bytom.pl
Autor: ww
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek