WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sadowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Siedlisko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Trzebnicy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rydułtowy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ińsko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szczawno-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Białobrzegi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łobżenica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cielądz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Puławy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Malanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Izabelin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Cieszyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krośnice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Karczmiska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Białogard
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Żerków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Godzianów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wąbrzeźno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Reńska Wieś

Bytom po raz kolejny odwiedzili najlepsi judocy w kraju

01 Apr 2019

/ Miasto Bytom

Podczas imprezy, która odbyła się w Hali Sportowej GKS Czarni Bytom przy ulicy Łużyckiej pojawiło się ponad 300 zawodników z całej Polski.

W Pucharze Polski Juniorów i Juniorek Młodszych wzięły udział dzieci z rocznika 2002-2004, które walczyły w kilku kategoriach wagowych. Najlepsi zawodnicy, oprócz medali i dyplomów, uzyskali automatyczną kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w kwietniu odbędzie się w Kielcach.

Podczas Pucharu Polski trójka zawodników GKS Czarni Bytom zdobyła medale i wywalczyła bezpośrednią kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży: 
II miejsce Mateusz Fityka 46 kg
III miejsce Martyna Glubiak 63 kg 
III miejsce Marcel Kobyłecki +90 kg

Pozostałe wyniki Czarnych Bytom:
VII miejsce Wiktoria Baron 63 kg
VII miejsce Jakub Okuniewicz 55 kg
VII miejsce Jan Romaniec 66 kg
VII miejsce Łukasz Banaszczak 73 kg

Warto nadmienić, że zawodnicy bytomskiego GKS Czarni Bytom od początku roku prezentują znakomitą formę i z każdych zawodów wracają z dobrymi wynikami. W ostatnim czasie zawodniczki wywalczyły m.in. złoty medal i tytuł Drużynowych Mistrzyń Polski Juniorek, a Natalia Kropska podczas zmagań w Pucharze Europy Juniorek w Sankt Peterrsburgu zdobyła srebro. W tym samym dniu Ewa Konieczny uplasowała się na 7 pozycji European Open (Puchar Swiata) w austriackim Oberwarcie. 


Zawody o Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych zorganizowali: Polski Związek Judo, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski w Katowicach, Urząd Miejski w Bytomiu, Śląski Związek Judo i GKS Czarni Bytom.


źródło: www.bytom.pl
Autor: ww
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek