WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Lublin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Będzino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Baruchowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łomianki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ełk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chełm
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Żychlin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Grodzisk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bolimów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Zbąszynek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wyry
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wieluń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Łasku
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Białobrzegach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Moskorzew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rewal
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kowalewo Pomorskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Narol
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Kąty Wrocławskie

Finałowe Sztafety Wolności

05 Nov 2018

/ Miasto Toruń

Punktualnie o godz. 11:11 w dniu 11 listopada wystartuje piąty – finałowy bieg Toruńskich Sztafet Wolności 2018.

W piątym – ostatnim w tej edycji - biegu weźmie udział ponad 700 osób. W samej sztafecie wystartuje 148 osób, czyli 39 zespołów. Na dystansie 5 km udział swój zgłosiło 305 osób, a na 10 km – 219 osób. 11 listopada w biegu towarzyszącym wystartują także dzieci. Na mecie na wszystkich zawodników będzie czekał medal, stanowiący kolejny element „medalowej układanki”.

Start i meta biegu znajdować się będzie przy Przystani Toruń (ul. Popiełuszki 1-3).

W imprezie finałowej klasyfikacja będzie rozszerzona o kategorie wiekowe, najstarszego i najmłodszego uczestnika imprezy, mieszkańców Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego.

Ideą Toruńskich Sztafet Wolności jest uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dlatego do sukcesu, jakim jest zwycięstwo, ma doprowadzić wspólna walka całej drużyny w biegu sztafetowym, a nie tylko jednego zawodnika. Każdy zawodnik w danej edycji sztafety przebiega 5 km, dokładając tym samym cegiełkę do łącznej puli 20 km które zdobywa cała sztafeta w całości w jednej edycji sztafety. Sztafety rozpoczęły rywalizację w mroźnym styczniu, kolejne biegi odbyły się w lutym, marcu i październiku po to, by dokładnie w setną rocznicę, 11 listopada 2018 roku na Bulwarze Filadelfijskim zafiniszować na setnym kilometrze, zdobywając metę wszystkich pięciu sztafet.


Organizatorem Toruńskich Sztafet Wolności są Stowarzyszenie Run To Run oraz Miasto Toruń.

Harmonogram wydarzenia:
•    07:30–10:30 - godziny pracy Biura Zawodów sztafet i biegów towarzyszących (Bieg 5 km i Bieg 10 km) - Przystań Toruń, ul. Popiełuszki 1-3, 87-100 Toruń
•    07:30–15:00 - szatnie, toalety i prysznice oraz depozyt dostępny dla uczestników (Przystań Toruń, ul. Popiełuszki 1-3, 87-100 Toruń)
•    09:30–10:30 - Biegi dla dzieci (od 2 do 17 lat)
•    10:45–11:00 - ustawianie się zawodników na starcie sztafet i biegów towarzyszących (Bieg 5 km i Bieg 10 km)
•    11:00–11:05 - wspólna rozgrzewka
•    11:06–11:10 - uroczyste otwarcie Toruńskich Sztafet Wolności 2018
•    11:11 START uczestników pierwszej zmiany sztafety oraz biegów towarzyszących (Bieg 5 km i Bieg 10 km)
•    11:30–14:30 - masaż dla biegaczy i pomiary poziomu cukru i ciśnienia
•    11:27–11:30 - wbieganie pierwszych zawodników na METĘ Biegu na 5 km i pierwszej zmiany sztafety
•    11:43–11:45 - wbieganie pierwszych zawodników na METĘ Biegu na 10 km i drugiej zmiany sztafety
•    do 12:00 - wbieganie zawodników na METĘ Biegu na 5 km
•    do 12:45 - wbieganie zawodników na METĘ Biegu na 10 km
•    12:10-12:15 - wbieganie ostatnich zmian najszybszych sztafet         
•    12:15–12:25 - dekoracja zwycięzców Biegu na 5 km w klasyfikacji najszybszych kobiet i mężczyzn (miejsca 1-3)
•    12:30–12:40 - dekoracja zwycięzców Biegu na 10 km w klasyfikacji najszybszych kobiet i mężczyzn (miejsca 1-3)
•    13:00–13:20 - dekoracja najszybszych sztafet (miejsca 1-3)
•    14:30 - uroczyste zakończenie Toruńskich Sztafet Wolności

Fot. Wojtek Szabelski
źródło: www.torun.pl