WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jarosław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Hajnówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rudniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jaraczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Radzymin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Sulęcinie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kościan
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Prusice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łubnice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rokiciny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Zbąszynek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czarny Bór
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Suwałki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chorzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wadowice Górne
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sawin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mordy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zawoja
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Leszno

IV GALA SPORTU WIELICKIEGO

19 Apr 2018

/ Gmina Wieliczka

Wieliczka słynie nie tylko z soli, ale również z utalentowanych sportowców, którzy coraz częściej pojawiają się na arenie międzynarodowej.

Aby uhonorować najlepszych sportowców z Gminy Wieliczka, reprezentujących różnorodne dyscypliny sportu, a także docenić zasłużonych działaczy i przedstawicieli klubów sportowych, już po raz czwarty odbyło się prestiżowe wydarzenie - Gala Sportu Wielickiego. Tym razem spotkanie poprowadził znany komentator sportowy – Przemysław Babiarz. Gośćmi specjalnymi IV Gali Sportu Wielickiego był Maciej Kot, polski skoczek narciarski, członek kadry narodowej, medalista mistrzostw świata i mistrzostw Polski oraz Zbigniew Bródka,  panczenista, pierwszy polski mistrz olimpijski w tej dziedzinie, a także Helena i Jan Kuligowie, rodzice Janusza Kuliga.

Uroczystość rozpoczęła się prezentacją zwiastun filmu o Januszu Kuligu pt. „Niedokończona historia”. Następnie na scenie odbyły się pokazy sportowo – taneczne, podczas których wystąpili: Wiktoria Lassak i Jan Bednarz (taniec towarzyski), Małgorzata Gawor (balet), Joanna Wolak (taniec współczesny), Emilia Król i Mateusz Gadocha (taniec towarzyski), klub tańca towarzyskiego JUST DANCE WIELICZKA prowadzony przez trenera Kamila Mroza, Młodzieżowy Klub Kung Fu Wieliczka, piłkarz kozłujący Dawid Krzyżowski, a także Stowarzyszenie Sportowe „Gracja” (gimnastyka artystyczna). Najważniejszą częścią spotkania było wręczenie pamiątkowych medali i upominków dla sportowców z Gminy Wieliczka, którzy odnieśli największe sukcesy w minionym roku. Nagrody wręczył burmistrz Wieliczki Artur Kozioł wraz z zastępcami Rafałem Ślęczką i Piotrem Krupą oraz pełnomocnikiem Piotrem Ptakiem, Starosta Wielicki Jacek Juszkiewicz wraz z zastępcą Łukaszem Sadkiewiczem oraz Zbigniew Bródka.

Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów


źródło: www.wieliczka.eu