WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostróda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radzanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zdzieszowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miękinia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Ostrzeszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zamość
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opole
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Busko Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Górowo Iławeckie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzeźnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ryglice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Żabia Wola
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Sulęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zaleszany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kołbiel
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Piszczac
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ziębice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mniów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Koronowo

Krakowska Olimpiada Młodzieży

12 Nov 2019

/ Miasto Kraków

12 listopada pływalnia Akademii Wychowania fizycznego przy al. Jana Pawła II 78 gościć będzie uczestników Turnieju Finałowego w pływaniu.

W dniu dzisiejszym w zawodach finałowych udział weźmie 25 krakowskich szkół podstawowych, łącznie wystartuje w nich blisko 300 zawodników, którzy rywalizować będą w czterech stylach: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym na dystansie 50 m. Dodatkową atrakcją będzie wyścig sztafet w stylu dowolnym. Uczestnicy Igrzysk Dzieci rywalizować będą na dystansie 6x25 metrów, a Igrzysk Młodzieży Szkolnej na dystansie 6x50 metrów. Organizatorzy przygotowali dla zwycięzców pamiątkowe dyplomy, medale i puchary.


Program jest finansowany przez Gminę Miejską Kraków.

źródło: www.krakow.pl