WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tarnowo Podgórne
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Myszkowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mordy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Janów Podlaski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lewin Kłodzki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ryglice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Michów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Drawski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Żarki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Słubicach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wyry
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zabór
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Górowo Iławeckie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chełmiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowe Miasteczko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Orzysz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Koninie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sanniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łabunie

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych

16 Apr 2018

/ Gmina Chełmiec

5 kwietnia 2018 r. w hali Zespołu Szkół w Piątkowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych.

Udział wzięło 10 szkół z terenu Gminy Chełmiec: Trzetrzewi na,  Marcinkowice, Świniarsko, Librantowa, Wielogłowy, Rdziostów, Biczyce Dolne, Chełmiec,  Paszyn oraz Piątkowa. Grano w 3 grupach, następnie najlepsze drużyny wystąpiły w półfinałach oraz meczu o III miejsce  i w  finale.

W rywalizacji chłopców w półfinałach zanotowano rezultaty:
Marcinkowice – Biczyce Dolne  3 :1
Świniarsko  – Paszyn 2:4
W meczu o III miejsce
Świniarsko pokonało  Biczyce Dolne  3 : 1
A w finale Paszyn

okazał się lepszy od Marcinkowic wygrywając 4 : 2Końcowa kolejność:
1. SP Paszyn
2. SP Marcinkowice
3. SP Świniarsko
4. SP Biczyce Dolne

Drużyna z Paszyna  będzie  reprezentować Gminę Chełmiec na zawodach międzygminnych, które odbędą się 11 kwietnia  w Świniarsku.  Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy. Drużyna z Paszyna  nagrody rzeczowe w postaci karnetów na basen, pozostałe dyplomy. Nagrody oraz puchary wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piątkowej Agata Łukacz. Wszystkie drużyny zostały na zawody przywiezione a po ich zakończeniu odwiezione do swoich szkół.

źródło: www.chelmiec.pl