WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kwilcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Koprzywnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nagłowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Podgórzyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pszczółki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sopot
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sanok
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Augustowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miedźno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czeremcha
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bystra-Sidzina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stanin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Łeba
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mały Płock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bobowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Limanowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowosolna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Racibórz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Parczewie

Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych

16 Apr 2018

/ Gmina Chełmiec

5 kwietnia 2018 r. w hali Zespołu Szkół w Piątkowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej chłopców Szkół Podstawowych.

Udział wzięło 10 szkół z terenu Gminy Chełmiec: Trzetrzewi na,  Marcinkowice, Świniarsko, Librantowa, Wielogłowy, Rdziostów, Biczyce Dolne, Chełmiec,  Paszyn oraz Piątkowa. Grano w 3 grupach, następnie najlepsze drużyny wystąpiły w półfinałach oraz meczu o III miejsce  i w  finale.

W rywalizacji chłopców w półfinałach zanotowano rezultaty:
Marcinkowice – Biczyce Dolne  3 :1
Świniarsko  – Paszyn 2:4
W meczu o III miejsce
Świniarsko pokonało  Biczyce Dolne  3 : 1
A w finale Paszyn

okazał się lepszy od Marcinkowic wygrywając 4 : 2Końcowa kolejność:
1. SP Paszyn
2. SP Marcinkowice
3. SP Świniarsko
4. SP Biczyce Dolne

Drużyna z Paszyna  będzie  reprezentować Gminę Chełmiec na zawodach międzygminnych, które odbędą się 11 kwietnia  w Świniarsku.  Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy. Drużyna z Paszyna  nagrody rzeczowe w postaci karnetów na basen, pozostałe dyplomy. Nagrody oraz puchary wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piątkowej Agata Łukacz. Wszystkie drużyny zostały na zawody przywiezione a po ich zakończeniu odwiezione do swoich szkół.

źródło: www.chelmiec.pl