WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bobowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wolbrom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Serokomla
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czarnocin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rzgów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tymbark
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pomiechówek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łazy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zebrzydowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Widuchowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pieszyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Harasiuki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Drzewica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szczytno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zbąszyń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świlcza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rybnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jutrosin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zambrów

Mistrzostwa Polski w Pływaniu Niepełnosprawnych

15 May 2019

/ Miasto Kraków

W najbliższy piątek, 17 maja, rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych 2019. Potrwają one do niedzieli, 19 maja.

Organizatorem imprezy jest Integracyjny Klub Sportowy Druga Strona Sportu. Zawody odbędą się w Zespole Pływalni Krytych AWF w Krakowie przy al. Jana Pawła II 78. Udział w nich zapowiedziało około 120 zawodników z około 23 klubów z całej Polski, w tym zawodnicy Juniorskiej Kadry Narodowej w pływaniu niepełnosprawnych. Zawody będą drugą imprezą pływacką rangi mistrzowskiej osób niepełnosprawnych odbywających się w Krakowie.

Impreza jest współfinansowana przez Gminę Miejską Kraków w ramach konkursu projektów dla klubów sportowych na realizację w roku 2019 zadań własnych Gminy Miejskiej Kraków w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w Krakowie pn. „Mistrzowie w Krakowie”.

Więcej informacji na stronie: drugastronasportu.com

źródło: www.krakow.pl
Fot.
materiały prasowe