WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Parchowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Strzyżów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wisła
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Koszalinie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lisków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ostrówek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Krajenka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Lublin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lipusz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Kwidzynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Prabuty
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Siekierczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rymanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wietrzychowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szerzyny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Żukowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szczawno-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rokietnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Michów

Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie U20 w Tychach

03 Dec 2018

/ Miasto Tychy

Od 8 do 14 grudnia br. Stadion Zimowy w Tychach stanie się areną hokejowych Mistrzostw Świata U20.

Na tyskiej tafli odbędą się rozgrywki dywizji IB.


Biało-czerwoni zmierzą się ze spadkowiczem z dywizji IA – Węgrami oraz Słowenią, Ukrainą, Włochami i beniaminkiem na szczeblu IB – Japonią. W minionym sezonie polscy juniorzy z reprezentacji U20 zajęli drugie miejsce w czempionacie IB w Bledzie. Prowadzeni przez Kanadyjczyka Davida Legera i Grzegorza Klicha młodzi Polacy walkę o awans do dywizji IA przegrali w ostatnim meczu, ulegając po karnych Norwegii. 


Harmonogram rozgrywek na Stadionie Zimowym w Tychach


źródło: www.umtychy.pl