WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szczytniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czernikowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zduńska Wola
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ustroń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rewal
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Olsztyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kołobrzeg
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Zbąszynek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ostróda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Czarna Woda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Czechowice - Dziedzice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bałtów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowa Słupia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowa Ruda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Muszyna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pabianice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mikołajki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brody
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Olkuszu

Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie U20 w Tychach

03 Dec 2018

/ Miasto Tychy

Od 8 do 14 grudnia br. Stadion Zimowy w Tychach stanie się areną hokejowych Mistrzostw Świata U20.

Na tyskiej tafli odbędą się rozgrywki dywizji IB.


Biało-czerwoni zmierzą się ze spadkowiczem z dywizji IA – Węgrami oraz Słowenią, Ukrainą, Włochami i beniaminkiem na szczeblu IB – Japonią. W minionym sezonie polscy juniorzy z reprezentacji U20 zajęli drugie miejsce w czempionacie IB w Bledzie. Prowadzeni przez Kanadyjczyka Davida Legera i Grzegorza Klicha młodzi Polacy walkę o awans do dywizji IA przegrali w ostatnim meczu, ulegając po karnych Norwegii. 


Harmonogram rozgrywek na Stadionie Zimowym w Tychach


źródło: www.umtychy.pl