WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A., Wielogłowy 153, 33-311 Wielogłowy (woj. małopolskie)
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wisznia Mała
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Włodawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jarosław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kalisz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kraśnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Aleksandrów Kujawski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kowalewo Pomorskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zwoleniu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Długołęka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wyry
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo powiatowe w Skarżysku-Kamiennej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mielnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Żyraków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Dwór Mazowiecki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czajków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wysokie Mazowieckie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Włodawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmia Leśna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kętrzyn

Młodzi mistrzowie maty - relacja z II Festiwalu Zapasów im. Yusupa Abdusalamova

22 Nov 2019

/ Gmina Miasto Karlino

16 listopada Homanit Arena została wypełniona przed ponad 160 zawodników z Rosji, Ukrainy, Niemiec, Francji, Litwy, Słowacji oraz Polski by wziąć udział w II Festiwalu Zapasów Yusupa Abdusalomov'a

Celem walki zapaśniczej jest zwycięstwo przez położenie przeciwnika na łopatki lub przewagę punktową. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: kadet i młodzik.


Emocji nie brakowało już w trakcie porannych rozgrywek eliminacyjnych. W kategorii kadet 60 kg Igor Szucki zdobył złoty medal, a Filip Szucki w kategori 65 kg srebrny medal.



W kategorii młodzik medale uzyskali:

Mateusz Nowicki- srebrny medalista w kategorii 41 kg;

Krystain Świętlicki- brązowy medalista w kategorii 68 kg;

Jakub Wardak- brązowy medalista w kategorii 33 kg;

Damian Buczek- brązowy medalista w kategorii 45 kg.