WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Reszel
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Białopole
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gościno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Prażmów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Przywidz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kijewo Królewskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Kościerzynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Włodawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzeszyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łazy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stare Czarnowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Będzino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Milanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ostróda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tczew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmia Leśna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Drawski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Pyrzycach

OTWARTE MISTRZOSTWA MIELCA W PŁYWACKICH SPRINTACH

05 Oct 2017

/ MOSiR Stalowa Wola

W dniu 30 września 2017 roku w Mielcu na pływalni MOSiR-u odbyły się Otwarte Mistrzostwa Mielca w Pływackich Sprintach.

W zawodach wzięło udział 204 zawodników z 12 klubów. Sekcję pływacką MOTYL MOSiR Stalowa Wola reprezentowała wychowanka trenera Jarosława Niedbałowskiego Karolina Gancarz obecnie trenująca w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Lublinie. Karolina spisała się bardzo dobrze zajmując 2 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodniczek w kategorii 15 lat i starsi zdobywając 2092 punkty wielobojowe ustępując jedynie o sześć lat starszej zawodniczce z UKP Gryf Dębica Katarzynie Górniak (2204 pkt.). 3 miejsce zajęła Dominika Kulaga reprezentująca również UKP Gryf Dębica (2067 pkt.)

źródło: www.mosir.stalowawola.pl