WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Strumień
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ełk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzymów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łabunie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bierawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stryszawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łubnice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czajków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gołuchów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wojciechów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Suwałki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mordy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wierzbica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Oborniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Prabuty
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rymanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szczurowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Buczek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Pile
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostrów Wielkopolski

OTWARTE MISTRZOSTWA MIELCA W PŁYWACKICH SPRINTACH

05 Oct 2017

/ MOSiR Stalowa Wola

W dniu 30 września 2017 roku w Mielcu na pływalni MOSiR-u odbyły się Otwarte Mistrzostwa Mielca w Pływackich Sprintach.

W zawodach wzięło udział 204 zawodników z 12 klubów. Sekcję pływacką MOTYL MOSiR Stalowa Wola reprezentowała wychowanka trenera Jarosława Niedbałowskiego Karolina Gancarz obecnie trenująca w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Lublinie. Karolina spisała się bardzo dobrze zajmując 2 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodniczek w kategorii 15 lat i starsi zdobywając 2092 punkty wielobojowe ustępując jedynie o sześć lat starszej zawodniczce z UKP Gryf Dębica Katarzynie Górniak (2204 pkt.). 3 miejsce zajęła Dominika Kulaga reprezentująca również UKP Gryf Dębica (2067 pkt.)

źródło: www.mosir.stalowawola.pl