WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zarzecze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gryfice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radziechowy-Wieprz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Koluszki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Lębork
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stanin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rzgów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cielądz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Świdwin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kleszczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubowidz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Węgorzewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Dobra
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubomierz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szczawno-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Białobrzegach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sawin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zwoleń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siemianowice Śląskie