WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miedźno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bychawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kraśniczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Strachówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowy Duninów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Koszęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pilawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szemud
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rejowiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Jelenia Góra
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kutno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gryfice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suchożebry
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Płoty
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Boniewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Krajenka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ochotnica Dolna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kozienice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dzierżoniów

Przedszkolaki z Torunia czekają na finał

14 Mar 2017

/ Miasto Toruń

Zakończyły się eliminacje najmłodszych sportowców w ramach 10. Zimowej Toruńskiej Olimpiady Przedszkolaków. Za nami emocjonujące rozgrywki w czterech grupach.

W finale, który odbędzie się 28 marca w Arenie Toruń, udział weźmie 10 najlepszych zespołów z toruńskich przedszkoli. Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków to jedne znajpopularniejszych toruńskich zawodów sportowych adresowanych do najmłodszych sportowców. Turniej organizowany jest w formie gier i zabaw lekkoatletycznych, które przy okazji kształtują sprawność fizyczną dzieci. W tegorocznych zawodach grupowych wzięło udział 31 przedszkoli publicznych i niepublicznych oraz oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych.Młodzi sportowcy w wieku 5 – 6 lat rywalizowali w 7 konkurencjach sprawnościowych kształtujących szybkość i koordynacje.

Wyniki zawodów grupowych:

GRUPA I (6 marca 2017)
1. PM 14 – 62,5 pkt (awans do finału)
2. SP 23 – 57,5 pkt (awans do finału)
3. PM 12 – 54,5 pkt (awans do finału)

4. FLISACZEK –  44 pkt
5. BIM – BAM - BINO – 43 pkt
6. SP 34 – 41 pkt
7. SP 5 – 37,5 pkt

GRUPA II (7 marca 2017)
1. SP 6 – 63 pkt (awans do finału)
2. ALFIK – 56,5 pkt (awans do finału)

3. SP 13 – 48 pkt
4. KRASNAL – 41,5 pkt
5. PM 1 – 38 pkt
6. JAŚ I MAŁGOSIA – 38 pkt
7. SP 8 – 37 pkt
8. PM 10 – 28 pkt
9. PM 11 – 20 pkt

GRUPA III (8 marca 2017)
1. PM 1 – 65,5 pkt (awans do finału)
2. SP 32 – 62 pkt (awans do finału)
3. SP 16 – 56 pkt (awans do finału)

4. PM 13 – 50 pkt
5. JACEK I AGATKA – 25,5 pkt

GRUPA IV (9 marca 2017)
1. PM 5 – 57,5 pkt (awans do finału)
2. PM 16 – 57,5 pkt (awans do finału)

3. PM 7 – 50,5 pkt
4. PM 15 – 40 pkt
5. BAJKOWY DWOREK – 37,5 pkt
6. PM 9 – 36 pkt
7. PM 4 – 32 pkt
8. PM 8 – 31 pkt
9. PM 17 – 30,5 pkt
10. PINOKIO – 11,5 pkt

Wielki Finał 10. Zimowej Toruńskiej Olimpiady Przedszkolaków, w ramach Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół, odbędzie się 28 marca 2017 r. o godzinie 10:00 w Arenie Toruń.

źródło: www.torun.pl