WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Piechowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Kraśniku
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bielany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Orneta
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Staszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łaszczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzyska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Różan
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jeżów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szerzyny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czermin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzcianka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kolno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tuczna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mały Płock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lesznowola
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina i Miasto Rudnik nad Sanem
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łomża

Przedszkolaki z Torunia czekają na finał

14 Mar 2017

/ Miasto Toruń

Zakończyły się eliminacje najmłodszych sportowców w ramach 10. Zimowej Toruńskiej Olimpiady Przedszkolaków. Za nami emocjonujące rozgrywki w czterech grupach.

W finale, który odbędzie się 28 marca w Arenie Toruń, udział weźmie 10 najlepszych zespołów z toruńskich przedszkoli. Toruńska Olimpiada dla Przedszkolaków to jedne znajpopularniejszych toruńskich zawodów sportowych adresowanych do najmłodszych sportowców. Turniej organizowany jest w formie gier i zabaw lekkoatletycznych, które przy okazji kształtują sprawność fizyczną dzieci. W tegorocznych zawodach grupowych wzięło udział 31 przedszkoli publicznych i niepublicznych oraz oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych.Młodzi sportowcy w wieku 5 – 6 lat rywalizowali w 7 konkurencjach sprawnościowych kształtujących szybkość i koordynacje.

Wyniki zawodów grupowych:

GRUPA I (6 marca 2017)
1. PM 14 – 62,5 pkt (awans do finału)
2. SP 23 – 57,5 pkt (awans do finału)
3. PM 12 – 54,5 pkt (awans do finału)

4. FLISACZEK –  44 pkt
5. BIM – BAM - BINO – 43 pkt
6. SP 34 – 41 pkt
7. SP 5 – 37,5 pkt

GRUPA II (7 marca 2017)
1. SP 6 – 63 pkt (awans do finału)
2. ALFIK – 56,5 pkt (awans do finału)

3. SP 13 – 48 pkt
4. KRASNAL – 41,5 pkt
5. PM 1 – 38 pkt
6. JAŚ I MAŁGOSIA – 38 pkt
7. SP 8 – 37 pkt
8. PM 10 – 28 pkt
9. PM 11 – 20 pkt

GRUPA III (8 marca 2017)
1. PM 1 – 65,5 pkt (awans do finału)
2. SP 32 – 62 pkt (awans do finału)
3. SP 16 – 56 pkt (awans do finału)

4. PM 13 – 50 pkt
5. JACEK I AGATKA – 25,5 pkt

GRUPA IV (9 marca 2017)
1. PM 5 – 57,5 pkt (awans do finału)
2. PM 16 – 57,5 pkt (awans do finału)

3. PM 7 – 50,5 pkt
4. PM 15 – 40 pkt
5. BAJKOWY DWOREK – 37,5 pkt
6. PM 9 – 36 pkt
7. PM 4 – 32 pkt
8. PM 8 – 31 pkt
9. PM 17 – 30,5 pkt
10. PINOKIO – 11,5 pkt

Wielki Finał 10. Zimowej Toruńskiej Olimpiady Przedszkolaków, w ramach Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół, odbędzie się 28 marca 2017 r. o godzinie 10:00 w Arenie Toruń.

źródło: www.torun.pl