WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kondratowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo powiatowe w Skarżysku-Kamiennej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zamościu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Halinów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kowala
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Grajewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stawiguda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Piastów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zembrzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Poniatowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łomża
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Lewin Brzeski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Świebodzin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Korzenna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jutrosin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mikołajki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Koprzywnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świecie nad Osą
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bobolice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kolno

Newsroom - wiadomości ze Sportowej Polski

Wyświetlono rekordy od 1486 - 1494 z 1566
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2012-01-04
Gmina Istebna

Bieg o Bruclik

Pogoda w Istebnej sprzyja narciarzom, także tym, którzy na nartach biegają.

Pogoda w Istebnej sprzyja narciarzom, także tym, którzy na nartach biegają.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-12-20
Gmina Stare Miasto

Kometkowa Niedziela

VI Rodzinny Turniej Badmintona odbył się w niedzielę 11 grudnia 2011r. w klimacie ostrego słońca i jak co roku, już od sześciu lat, w sportowej rodzinnej atmosferze.

VI Rodzinny Turniej Badmintona odbył się w niedzielę 11 grudnia 2011r. w klimacie ostrego słońca i jak co roku, już od sześciu lat, w sportowej rodzinnej atmosferze.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-12-20
Gmina Trzcinica

Kolejna edycja programu nauki pływania dobiega końca

6 grudnia tego roku skończyła się kolejna edycja programu nauki pływania w Gminie Trzcinica ,,Nie używki, nie alkohole jak Otylia pływać wolę! III”.

6 grudnia tego roku skończyła się kolejna edycja programu nauki pływania w Gminie Trzcinica ,,Nie używki, nie alkohole jak Otylia pływać wolę! III”.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-12-20
Gmina Świdnica

Gmina Świdnica: Świetlice jak nowe

Z pewnością fakt ten cieszy wielu mieszkańców, dla których świetlice są miejscem integracji i tworzenia nowych pomysłów na rozwój swoich sołectw – mówi wójt gminy T. Mazurek.

Z pewnością fakt ten cieszy wielu mieszkańców, dla których świetlice są miejscem integracji i tworzenia nowych pomysłów na rozwój swoich sołectw – mówi wójt gminy T. Mazurek.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-12-20
Miasto Koło

III miejsce w Mistrzostwach Polski

Trzecie miejsce w grze podwójnej w Halowych Mistrzostwach Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym TERESIN 2011 zajął Jarosław Mazur

Trzecie miejsce w grze podwójnej w Halowych Mistrzostwach Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym TERESIN 2011 zajął Jarosław Mazur

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-12-20
Gmina Jutrosin

Orla Cup – rozstrzygnięcia

4.12.2011 roku w pakosławskiej hali sportowej odbył się turniej piłki nożnej halowej orlików oraz trampkarzy – Orla Cup.

4.12.2011 roku w pakosławskiej hali sportowej odbył się turniej piłki nożnej halowej orlików oraz trampkarzy – Orla Cup.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-12-16
Gmina Łabunie

Łabunie - integracja z boccią

14 grudnia 2011r. w Łabuńkach Pierwszych odbyły się I Integracyjne Mistrzostwa Gminy Łabunie o puchar Wójta Gminy Łabunie Graj w Boccię!

14 grudnia 2011r. w Łabuńkach Pierwszych odbyły się I Integracyjne Mistrzostwa Gminy Łabunie o puchar Wójta Gminy Łabunie Graj w Boccię!

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-12-15
Gmina Krzemieniewo

Gwiazdkowe Mistrzostwa Taekwon-do i I Puchar Polski Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa

Medalowymi występami zakończyły się Gwiazdkowe Mistrzostwa Taekwon-do i I Puchar Polski Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa zorganizowany przez Wojciecha Dolnego VIII dan z Wrocławia.

Medalowymi występami zakończyły się Gwiazdkowe Mistrzostwa Taekwon-do i I Puchar Polski Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa zorganizowany przez Wojciecha Dolnego VIII dan z Wrocławia.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-12-14
Gmina Mstów

PIERWSZY ZIMOWY SPŁYW KAJAKOWY

Gmina Mstów zainaugurowała zimowe spływy kajakowe. W niedzielę 4 grudnia odbył się zorganizowany po raz pierwszy Mstowski Spływ Kajakowy Barbórkowo – Mikołajowy.

Gmina Mstów zainaugurowała zimowe spływy kajakowe. W niedzielę 4 grudnia odbył się zorganizowany po raz pierwszy Mstowski Spływ Kajakowy Barbórkowo – Mikołajowy.

przeczytaj więcej