WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Leszno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Głusk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Długołęka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Sulęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kraków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Zagórz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Skierbieszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Przelewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Terespol
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kowalewo Pomorskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubaczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tłuszcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Golina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Reda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Śniadowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Biskupiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chorzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kwilcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Trzemeszno

Newsroom - wiadomości ze Sportowej Polski

Wyświetlono rekordy od 1576 - 1584 z 1629
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-12-07
Gmina Luzino

Byłe gwiazdy Lechii Gdańsk Mistrzami Kaszub

Już po raz 4 w luzińskiej hali odbyły się Halowe Mistrzostwa Kaszub, „Kaszub Cup” dla seniorów. W Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego spotkało się 12 najlepszych drużyn z terenu Kaszub

Już po raz 4 w luzińskiej hali odbyły się Halowe Mistrzostwa Kaszub, „Kaszub Cup” dla seniorów. W Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego spotkało się 12 najlepszych drużyn z terenu Kaszub

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-12-01
Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Orlik-Bratian

Od 29 marca 2011r. mieszkańcy Gminy Nowe Miasto Lubawskie mogą się cieszyć nowym obiektem ‘Orlik 2012’ zlokalizowanym w miejscowości Bratian.

Od 29 marca 2011r. mieszkańcy Gminy Nowe Miasto Lubawskie mogą się cieszyć nowym obiektem ‘Orlik 2012’ zlokalizowanym w miejscowości Bratian.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-11-23
Miasto Kędzierzyn-Koźle

Budowa Orlika na finiszu

Na początku grudnia Gmina Kędzierzyn-Koźle odda do użytku w pełni nowoczesnego „Orlika". Kompleks boisk będzie się mieścił przy ul. Skarbowej.

Na początku grudnia Gmina Kędzierzyn-Koźle odda do użytku w pełni nowoczesnego „Orlika". Kompleks boisk będzie się mieścił przy ul. Skarbowej.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-11-18
Miasto Łódź

Trener Osiedlowy

Realizowany od 2009 r., program „Trener Osiedlowy” wpisał na stałe aktywność fizyczną w codzienny kalendarz zajęć łódzkiej młodzieży.

Realizowany od 2009 r., program „Trener Osiedlowy” wpisał na stałe aktywność fizyczną w codzienny kalendarz zajęć łódzkiej młodzieży.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-11-18
Miasto Strzelce Opolskie

Budowa na ostatniej prostej

Mieszkańcy Strzelec Opolskich i okolicy z niecierpliwością oczekują dnia, w którym będzie można skorzystać z oferty krytej pływalni powstającej w mieście.

Mieszkańcy Strzelec Opolskich i okolicy z niecierpliwością oczekują dnia, w którym będzie można skorzystać z oferty krytej pływalni powstającej w mieście.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-11-18
Gmina Karczmiska

Karczmiska na sportowo

Od marca w Karczmiskach Pierwszych funkcjonuje z dużym powodzeniem kompleks sportowo-rekreacyjny „Moje Boisko Orlik 2012”.

Od marca w Karczmiskach Pierwszych funkcjonuje z dużym powodzeniem kompleks sportowo-rekreacyjny „Moje Boisko Orlik 2012”.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-11-17
Miasto Ząbkowice Śląskie

GP Siatkówki Dziewcząt - II odsłona

W sobotę 12 listopada na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich odbył się drugi turniej z cyklu Grand Prix Siatkówki Dziewcząt.

W sobotę 12 listopada na Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich odbył się drugi turniej z cyklu Grand Prix Siatkówki Dziewcząt.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-11-17
Miasto i gmina Ścinawa

Ścinawianie na Biegu Niepodległości

Podczas XVIII Ogólnopolskiego Biegu Niepodległości Ścinawa reprezentowana była przez silną grupę biegaczy z nowopowstałego Klubu START Ścinawa.

Podczas XVIII Ogólnopolskiego Biegu Niepodległości Ścinawa reprezentowana była przez silną grupę biegaczy z nowopowstałego Klubu START Ścinawa.

przeczytaj więcej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
2011-11-17
Gmina Walim

II TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY WALIM I RODZINNY MARSZ NORDIC WALKING

Zainteresowanie udziałem przeszło oczekiwania organizatorów.

Zainteresowanie udziałem przeszło oczekiwania organizatorów.

przeczytaj więcej