WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kowalewo Pomorskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ziębice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pomiechówek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Garbatka-Letnisko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Drawski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łobżenica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jaraczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ruda Śląska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kulesze Kościelne
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Perzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mściwojów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łazy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stężyca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sławoborze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Zawichost
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Przemyślu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łomianki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gilowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chojnów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Uczestnicy

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.

Wybierz województwo korzystając z mapy lub znajdź gminę wyszukując jej nazwę.

Mapa Polski województwo małopolskie województwo podkarpackie województwo lubelskie województwo świętokrzyskie województwo śląskie województwo opolskie województwo dolnośląskie województwo łódzkie województwo wielkopolskie województwo lubuskie województwo mazowieckie województwo podlaskie województwo kujawsko-pomorskie województwo warmińsko-mazurskie województwo pomorskie województwo zachodnio-pomorskie