WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Targ
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Srokowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ełk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bielawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubowidz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Winnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radecznica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Puńsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Swarzędz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Olkusz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rawa Mazowiecka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lipie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Terespol
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pszczyna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Głowaczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ińsko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kutno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Strachówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nadarzyn

Uczestnicy

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.

Wybierz województwo korzystając z mapy lub znajdź gminę wyszukując jej nazwę.

Mapa Polski województwo małopolskie województwo podkarpackie województwo lubelskie województwo świętokrzyskie województwo śląskie województwo opolskie województwo dolnośląskie województwo łódzkie województwo wielkopolskie województwo lubuskie województwo mazowieckie województwo podlaskie województwo kujawsko-pomorskie województwo warmińsko-mazurskie województwo pomorskie województwo zachodnio-pomorskie