WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
KRYSTYNA BARAN
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A., 33-311 Wielogłowy 153
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Cybinka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cmolas
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tymbark
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miasto Sanok
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Góra
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bierawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sieraków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Parchowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Piaski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stary Dzików
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Kańczuga
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Pile
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Żory
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Grajewie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jasionówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Jasło
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tomaszów Mazowiecki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Żagań
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zarzecze