WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cielądz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Biłgoraj
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Brzeg
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Nowa Sarzyna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Stryków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Świebodzice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Aleksandrów Łódzki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Kłodzku
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Łęczyński
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chrzypsko Wielkie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sulejów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dzierżoniów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świeszyno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łuków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Piastów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Istebna

Wyniki mapa

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.