WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Biskupiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Urząd Miasta Czeladź
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Limanowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sieradz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Frombork
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Złotów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubomino
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wolbrom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tarnobrzeg
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Olecko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wolsztyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Mysłowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Godzianów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Bielsku Podlaskim
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Serokomla
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Przasnysz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wałcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lewin Kłodzki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu