WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brwinów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Koziegłowy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tczew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łubnice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Koło
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rybnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Puck
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Goniądz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bierutów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szczytno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pęcław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Grajewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Moryń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chełm
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Będzin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miasto Sanok
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świlcza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Dąbrowa Górnicza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pleśna

Wyniki mapa

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.

Uczestnicy znalezieni w województwie: MAłOPOLSKIE

Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Alwernia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Biskupice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bobowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bochnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bolesław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Borzęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzeszcze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzeźnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Budzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bystra-Sidzina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chełmiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czernichów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dębno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gnojnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gołcza
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gorlice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gromnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jerzmanowice - Przegina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kłaj
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Korzenna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Koszyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Limanowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łużna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miasto Jordanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Michałowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mogilany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Moszczenica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mszana Dolna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mucharz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Niedźwiedź
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowy Targ
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Osiek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pałecznica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pleśna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Podegrodzie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Raciechowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radłów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ryglice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Skrzyszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stryszawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szczurowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szerzyny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzciana
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tymbark
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wielka Wieś
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wietrzychowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wolbrom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zabierzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zawoja
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zembrzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Andrychów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bochnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bukowno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chełmek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Dąbrowa Tarnowska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gorlice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Kęty
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Muszyna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Niepołomice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Olkusz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Skała
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Szczucin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wieliczka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kraków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Libiąż
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Limanowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Targ
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Wiśnicz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Oświęcim
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Słomniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tarnów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Trzebinia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wadowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Brzesku
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Chrzanowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Limanowej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Myślenicach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Olkuszu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wieliczce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zakopanem