WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejska Lidzbark Warmiński
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Siekierczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bierzwnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lipusz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szczurowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Dąbrowa Tarnowska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Orneta
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Włoszczowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubochnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kołaczkowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Ośno Lubuskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łubowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Knurów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zembrzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wojciechów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Regimin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tarnogród
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Żyraków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kościan
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Harasiuki

Wyniki mapa

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.

Uczestnicy znalezieni w województwie: MAZOWIECKIE

Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bielany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brwinów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cegłów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Celestynów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dębe Wielkie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Długosiodło
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Garbatka-Letnisko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Głowaczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Goszczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Iłów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Izabelin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jabłonna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kadzidło
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kałuszyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kampinos
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kołbiel
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kowala
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krasnosielc
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lesznowola
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Liw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lubowidz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łąck
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Małkinia Górna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Młodzieszyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nadarzyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowy Duninów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Olszewo-Borki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ostrów Mazowiecka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pomiechówek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Prażmów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Przasnysz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Radzanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Raszyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Regimin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Różan
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rząśnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sadowne
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sanniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stare Babice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Staroźreby
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stoczek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Strachówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Strzegowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suchożebry
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tarczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Teresin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Winnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wiśniew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wolanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Żabia Wola
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ciechanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Garwolin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gostynin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Halinów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Białobrzegi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Glinojeck
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Góra Kalwaria
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Łosice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mogielnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mordy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Mrozy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Nasielsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pilawa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Radzymin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Serock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wołomin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Wyszogród
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kozienice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łomianki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Mszczonów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowy Dwór Mazowiecki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostrołęka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostrów Mazowiecka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pionki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Płock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Płońsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pruszków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Przasnysz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siedlce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sochaczew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szydłowiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Tłuszcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ząbki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zwoleń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Żelechów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Białobrzegach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Legionowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Łosicach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Przysusze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zwoleniu