WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Filip Nowakowski
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Bogdan Grala
GolBox, www.golbox.pl
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nagłowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Człuchów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lisków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nowogród
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Lublin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Buczek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Sępólno Krajeńskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Chełmek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Świerklany
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Elbląg
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dąbrowa Biskupia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ełk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gorlice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Strzegowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pakosław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gryfice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Hajnówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Międzyrzec Podlaski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kłecko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kudowa Zdrój

Wyniki mapa

Ponad 900 miast i gmin oraz powiatów z całej Polski przystąpiło już do programu "budujemy Sportową Polskę". Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników programu.

Uczestnicy znalezieni w województwie: WIELKOPOLSKIE

Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chrzypsko Wielkie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czajków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czermin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czerwonak
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dobrzyca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gołuchów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina i Miasto Odolanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jaraczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Jutrosin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kawęczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kazimierz Biskupi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kleszczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Komorniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kościelec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kraszewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzemieniewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Krzymów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kwilcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lądek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lipno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Lisków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łubowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Malanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miasteczko Krajeńskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowy Tomyśl
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Olszówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Opatówek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Orchowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pakosław
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Perzów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Piaski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Przygodzice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rokietnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rozdrażew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rzgów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sieraków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Słupca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Sompolno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stare Miasto
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Suchy Las
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szczytniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Szydłowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Tarnowo Podgórne
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzcianka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzcinica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wągrowiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wierzbinek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wilczyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zakrzewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Golina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Grodzisk Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Czerniejewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Dolsk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Kępno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Krajenka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Opalenica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pleszew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pobiedziska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Rychwał
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Skoki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Swarzędz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Ślesin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Trzemeszno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Tuliszków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Witkowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i gmina Września
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Żerków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Jarocin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kalisz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kłecko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Koło
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kościan
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kórnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Leszno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Łobżenica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Mosina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ostrów Wielkopolski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Piła
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Puszczykowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Rawicz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Słupca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Sulmierzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wolsztyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zbąszyń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Złotów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Koninie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Pile
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Poznaniu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Szamotułach
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Wolsztynie