WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Szczepan Gawłowski
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
Dariusz Kurowski
Ecophon w Polsce, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Nałęczów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Głuchołazy
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Elbląg
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Szczawno-Zdrój
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Jaworze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Karczmiska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Piszczac
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Zamość
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Galewice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Oświęcim
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radomyśl Wielki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bierutów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opole
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bałtów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wielowieś
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bartoszyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łabunie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wisznia Mała
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Zbąszynek

KONKURS PRODUKT NA MEDAL 2017 - ZAPRASZAMY

Zapraszamy wszystkie firmy z branży sportowo-rekreacyjnej do udziału w tegorocznej edycji KONKURSU PRODUKT NA MEDAL. Wyróżnienie przyznawane jest przez Klub Sportowa Polska w ramach Programu "Budujemy Sportową Polskę". Ma na celu wyłonienie oraz promocję wysokiej jakości usług i produktów cechujących się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wysokimi walorami użytkowymi. W szczególności materiałów konstrukcyjnych i budowlanych, produktów oraz technologii specjalistycznych, sprzętu, urządzeń i wyposażenia, odzieży i akcesoriów sportowych, a także usług doradczych, marketingowych, szkoleniowych, finansowych, organizacyji i zarządzania oraz IT. Wyróżnienie jest wskazówką dla Inwestorów, jak spośród setek ofert wybrać te najlepsze, gwaranutjące sukces. Wyróżnienie jest równierz narzędziem promocji, wzmacniania wyrnkowego wizerunku i kreowania marki. Produkt zgłaszany musi być dostępny na rynku europejskim lub polskim minimum od 12 miesięcy. 

O wyróżnieni moga ubiegać się firmy, które w swojej ofercie posiadają produkty bądź usługi skierowane do rynku infrastruktury sportowej i rekreacyjnej. Wyróżnienie przyznaje Kapituła pod przewodnictwem Prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza, Członka Prezydium Rady Naukowej Instytutu Techniki Budowlanej.

Termin nadsyłania zgłoszeń do I etapu upływa 21 września 2017 r.

Uroczyste wręczenie wyróżnień oraz podanie do publicznej wiadomośi listy wyróżnionych produktów odbędzie sie w dniu 25 października 2017 r. w Warszawie, w siedziebie Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Zasady ubiegania się o wyróżnienie znajdą Państwo w załączonym Regulaminie.

Kontakt:
Urszula Socha
Dyrektor Biura Klubu Sportowa Polska
tel. 22 843 92 03 w. 115
kom. 505 169 204
e-mail: socha@sportowapolska.eu


 

PLIKI DO POBRANIA