WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
ELBAS S.C., ul. ECHA LEŚNE 16, 03-257 Warszawa
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
ANCHEM Sp. z o.o., ul. Kościuszki 3/3, 78-320 Połczyn Zdrój
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. z o.o., 04-832 Warszawa ul. Patriotów 174
czlonkowie
Paweł Burdziakowski
Selena S.A., ul. Wyscigowa 56E 53-012 Wroclaw
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radom
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Czerwionka-Leszczyny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rzeczyca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bytów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Miejsce Piastowe
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Skrzyszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Góra
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Barwice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stężyca
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Stare Babice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Chełmiec
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Leszno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Regimin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Nowosolna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Opole Lubelskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Cielądz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Winnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Rokiciny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Skarżysko-Kamienna

PASJONACI SPORTOWEJ POLSKI 2017

W V edycji Wyróżnienia "Pasjonat Sportowej Polski" znalazło się 50 laureatów, którzy poprzez swoją pasję do sportu zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do zdrowego stylu życia, a także poprzez aktywne działania przyczyniają się do tworzenia infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Polsce.

Wyróżnienie „Pasjonat Sportowej Polski” przyznawane jest przez Klub Sportowa Polska w ramach Programu „Sportowa Polska”. Celem przyznawania tytułu „Pasjonat Sportowej Polski” jest propagowanie na forum ogólnopolskim osób, które budują sportowe oblicze gminy, promują sport i rekreację oraz zachęcają do uprawiania zdrowego stylu życia. Pasjonat Sportowej Polski to osoba, która poprzez swoją pracę zawodową i działalność społeczną przyczynia się do upowszechniania kultury fizycznej, działa na rzecz sportu dzieci i młodzieży, aktywizuje inne środowiska, a za sprawą swoich działań jest wzorem i autorytetem dla mieszkańców, uczniów i sportowców.

Jeszcz raz serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Z przyjemnością przedstawiamy wyróżnionych Tytułem "Pasjonat Sportowej Polski 2017"

BARTOSZ BANACHOWSKI, Prezes Klubu KS Otmęt Krapkowice
RYSZAR BECELLA, Działacz sportowy i propagator sportu młodzieżowego, Gmina Strzelce Opolskie
JANUSZ BUDNY, Wójt Gminy Wiązowna
BOLESŁAW BUJAK, Burmistrz Gminy Ropczyce
STANISŁAW BUSZTA, Instruktor, trener, nauczyciel WF GKS "Garwolin"
TOMASZ CYGAŃSKI, Instruktor, trener, menadżer sportu, Gmina Świdnica
ANDRZEJ DAMASZEK, Menadżer sportu, Gmina Strzelce Opolskie
JACEK DOMAŃSKI, Dyrektor OSTiR w Dźwirzynie, Gmina Kołobrzeg
PIOTR FIREK, Instruktor, trener, nauczyciel WF, Miasto Jordanów
KRZYSZTOF HARMACIŃSKI, Wójt Gminy Iława
ARKADIUSZ JANISZEK, Trener, prezes UKS "Kobra Brwinów"
PIOTR JEZIORSKI, Instruktor, nauczyciel WF, Gmina Krzyżanowice
RYSZARD KAŁACZYŃSKI, Radny Rady Miejskiej w Więcborku, maratończyk i ultramaratończyk
ZBIGNIEW KAMIŃSKI, Starosta Powiatu Ostrowskiego
DANUTA I ANDRZEJ KAPTURSCY, Animatorzy sportu, Gmina Swarzędz
GRAŻYNA KAZUŚ, Wójt Gminy Słupca
STANISŁAW KĄKOL, Nauczyciel WF, Gmina Luzino
PRZEMYSŁAW KOELNER, Prezes Wrocławskiego Klubu Koszykówki
ELIGIUSZ KOMAROWSKI, Starosta Pilski
ŁUKASZ KOMONIEWSKI,
Prezydent Miasta Będzina
LESZEK KOPEĆ, Burmistrz Miasta i Gminy Staszów
PIOTR KROK
, Wójt Gminy Grybów
KRZYSZTOF KRÓL
, Trener, nauczyciel wychowania fizycznego,  Gmina Żukowo
ZDZISŁAW
KRUPA, Trener, Gmina Kościelec
SŁAWOMIR KURPIEWSKI
, Trener, menadżer sportu, Gmina Dopiewo
BOGDAN LEWANDOWSKI
, Trener, Gminny Ludowy Klub Sportowy „Nadarzyn”, Gmina Nadarzyn
MACIEJ LISICKI
, Prezes UKS Spiders Krapkowice, Powiat Krapkowice

WACAŁW LIGĘZA, Wójt Gminy Bobowa
TOMASZ MATUSZEWSKI , trener, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku
ZBIGNIEW MIĄZEK, Trener, Prezes Krakowskiego Klub Kajakowego , Miasto Kraków
HENRYK MIOTK, Trener, instruktor, Gmina Żukowo
KRZYSZTOF NOWACKI
, Sekretarz, Gmina Oborniki
JAROSŁAW OKOCZUK, Zastępca Burmistrza Miasta Trzebini
JÓZEF PAWLUSIAK
, Radny Gminy Wilkowice, GOSiR w Wilkowicach
KS. EDWARD PLEŃ SDB,
Krajowy Duszpasterz Sportowców, Członek Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego
JANUSZ RESZELEWSKI
, Burmistrz Miasta i Gminy Drzewica
RADOSŁAW SAŁATA
, Wójt Gminy Borki
JAROSŁAW SCHUMACHER
, Gmina Czersk , Trener, wiceprezes Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego „Borowiak”
WITOLD SIWIEC, Instruktor, animator sportu, Gmina Nadarzyn
MICHAŁ SZKUDLAREK
, Koordynator Sekcji Biegacza przy Ośrodku Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu, Gmina Śmigiel
TOMASZ ŚMIETANKA, Burmistrz Gminy Kozienice
GRZEGORZ UTRACKI
, Wójt Gminy Krzyżanowice
JAROSŁAW WADELSKI
, Nauczyciel wychowania fizycznego, Gmina Stare Miasto
RADOSŁAW WERNER
, Kierownik Wydziału Sportu, Gmina Miasto Świdnica
MARIAN ZEMBURA,
Nauczyciel wychowania fizycznego, Gmina Niedźwiedź
JANUSZ ZIĘTKIEWICZ
, Kierownik Referatu Sportu i Rekreacji , Gmina Czaplinek
DARIUSZ ZWOLIŃSKI, Trener, animator sportu, nauczyciel Wychowania fizycznego, Gmina Nadarzyn
ANDRZEJ ŻACH
, Instruktor, Gmina Małkinia Górna
JAN ŻUKOWSKI
, Wójt Gminy Żórawina.


Poniżej przedstawiamy pełną prezentację Laureatów V edycji Wyróżnienia "Pasjonat Sportowej Polski 2017". Zachęcamy do zapoznania się z osiągnięciami laureatów!


Już dziś zapraszamy do zgłaszania kandydatów do kolejnej edycji 2018!
Zainteresowane gminy zapraszamy do kontaktu.

Biuro KSP, ul. Patriotów 174, 04-832 Warszawa
tel. 22 843 92 03 w. 115
kom. 505 169 204
e-mail: biuro@sportowapolska.eu
www.facebook/klubsportowapolska

PLIKI DO POBRANIA