WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
Arkadiusz Apolinarski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
czlonkowie
Architekci PL
ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Olszówka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Ziębice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Lędziny
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Grodusk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Dąbrowa Tarnowska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bochnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Mniów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Sępólno Krajeńskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Bieruń
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Liw
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Biskupice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Orchowo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Ińsko
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Golczewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Brzeźnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Czarnocin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Długosiodło
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bierzwnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Borzęcin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gąsawa