WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
Zbigniew Wnukowicz
Elbas s.c.
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Marzena Kern-Michalczuk
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Wojciul
P.P.H.U. ANCHEM
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o.
czlonkowie
Marek Zdziebłowski
Acrux Sp. z o.o.
czlonkowie
Jacek Kulpeksza
ul. Żmudzka 9/7, 51-354 Wrocław
czlonkowie
Piotr Nowakowski
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o.
czlonkowie
Rafał Topolski
34-436 Maniowy, woj. Małopolskie ul. Ks A. Siudy 11, Tel.: +48 603 999 722
czlonkowie
Piotr Jakubiak
93-231 Łódź, ul. Lodowa 99 tel.: 42 649-29-05, www.dywilan.pl
czlonkowie
Anna Polaniecka
Bodys Sp. z o.o.
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
dr Rafał Cieślak
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o.
czlonkowie
Aleks Bartkowiak
BTProject Profesjonalne Tory Rowerowe. ul.Leszka 21, 61-062 Poznań
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o.
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o.
czlonkowie
Dominik Suwiński
PWB Media Sp. J.
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Racibórz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Legnica
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zawadzkie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Dzierżoniów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wieruszów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Czaplinek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pabianice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Kolbuszowa
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Zwoleniu
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Głusk
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Powiat Lidzbarski
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzebiel
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Chmielnik
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Bochnia
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Serock
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zblewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Łubnice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zembrzyce
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Radzionków
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Choczewo