WSPIERAMY SPORTOWĄ POLSKĘ

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Zmieniamy się w KLUB SPORTOWA POLSKA!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Dołącz do programu „budujemy Sportową Polskę” i pokaż sportowe oblicze swojej gminy!

Zgłoś swój udział
czlonkowie
BASPOL Sp. z o.o.
ul. Namysłowska 8, 03-455 Warszawa, tel. 22 618 15 03 w. 18, www.wszystkodobasenow.pl, www.baspol.com.pl
czlonkowie
Artur Kiowski
AKSBUD System Sp. z o.o. ul. Powstańców Śląskich 8, 46-040 Schodnia
czlonkowie
Jerzy Hnat Architekci PL
ArchitekciPL, ul.Kościelna 1/7, 44-100 Gliwice, tel/fax 32/2705637
czlonkowie
Anna Pawelak
ELPLAST + Sp. z o.o., ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie-Zdrój
czlonkowie
Sergiusz Kocowski
Tarkett Polska Sp. z o.o., ul. Karolkowa 30 PL01-207 Warszawa
czlonkowie
Krzysztof Baran
KREISEL - Technika Budowlana Sp. z o.o., ul. Szarych Szeregów 23 60-462 Poznań, Tel. 61 846 79 95
czlonkowie
JACEK OLKO
KÄRCHER Sp. z o.o., ul. Stawowa 138-140 31-346 Kraków
czlonkowie
Radosław Koelner
RAWLPLUG (Koelner Polska S.A.)Kwidzyńska 63, 51-416 Wrocław
czlonkowie
Paweł Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Jarosław Szczupak
ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K., ul. Kwiatowa 23, 88-110 Jacewo
czlonkowie
Barbara Bungo
BSG Sp. z o. o., ul. Struga 20 95-100 Zgierz
czlonkowie
Edward Niepsuj
Pesmenpol Sp. z o.o., ul. Słowackiego 75a, 32-400 Myślenice
czlonkowie
Marek Wrzal
Berndorf Baderbau Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 78 43-384 Jaworze
czlonkowie
Piotr Olewiński
Novol Sp. z o.o., ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki
czlonkowie
Zbigniew Danielczyk
n-Ice Group Sp. z o.o., 63-640 Bralin, Chojęcin-Szum 8c
czlonkowie
Magda Piątkowska
ul. Powstańców Wlkp. 5 64-111 Lipno k/Leszna tel. 65 534 06 80 tel: 600 033 044
czlonkowie
TOMASZ TOMCZUK
Doka Polska Sp. z o.o., Centrala krajowa ul. Bankowa 32 05-220 Zielonka
czlonkowie
Adam Józefowicz
Creator Sp. z o.o., ul. Lotnicza 37, 54-154 Wrocław
czlonkowie
Małgorzata Szewczyk
Klimor Sp. z o.o., Sp. K., Bolesława Krzywoustego 5, 81-035 Gdynia
czlonkowie
Janusz Komurkiewicz
FAKRO Sp. z o.o., ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Pszczew
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Komorniki
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Zalewo
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Jaworzno
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Gogolin
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Pobiedziska
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Golina
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Trzebiel
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Gierałtowice
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Pszczyna
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Starostwo Powiatowe w Gołdapi
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Buczek
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Wolanów
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Kwilcz
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Siemianowice Śląskie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Wysokie Mazowieckie
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto i Gmina Krajenka
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Podgórzyn
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Miasto Czarna Woda
Uczestnicy programu budujemy Sportową Polskę
Gmina Godzianów

ZAPRASZAMY SAMORZĄDY DO KONKURSU TOPBUILDER 2020

Redakcja, Rada Naukowa miesięcznika Buildera i Kapituła wyróżnień TOPBUILDER jeszcze do 17 lutego pracuje nad wyłanianiem najciekawszych i godnych rekomendacji rozwiązań roku oraz wyróżniających się inwestycji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wskazania wyróżniających się obiektów zrealizowanych przez Państwa Gminę, Powiat, Województwo!

Zgłoszone budynki/budowle, które przejdą pomyślną weryfikację Kapituły -  zostaną nominowane i rekomendowane do nagrody statuetki TopBuilder 2020. Wręczenie nagród będzie miało miejsce 19 marca 2020 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie podczas Gali TopBuilder 2020.

UWAGA:
Obiekty (budynki mieszkalne, użyteczności publicznej, budowle inżynierskie, inwestycje infrastrukturalne, obiekty przemysłowe i inne) można zgłosić w kategoriach;

1. Obiekt nowy
2. Udana modernizacja/rewitalizacja

Poniżej znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy. Zainteresowane samorządy prosimy o wypełnienie formularza i odesłanie go mailem na adres burzynska@buildercorp.pl najpóźniej w terminie do 17 lutego 2020 roku

KONTAKT:
Danuta Burzyńska
Redaktor Naczelna
miesięcznika BUILDER
mobile: 507 175 701
22 853 06 87 wew.121